top of page
  • תמי וינצברג

איטום חדרים רטובים: ים של פתרונות

מי שרוצה לבנות לעצמו מוניטין מקצועי בתחום האיטום בכלל ואיטום חדרים רטובים בפרט, צריך לזכור: הסוד טמון בחומרי גלם איכותיים ובעבודה שנעשית לאט ובסבלנות. אם תצטיידו באורך רוח - כנען סנטר תצייד אתכם בחומרים הטובים ביותר בשוק


צילומים באדיבות כנען סנטר


האקלים הישראלי, שבו יש מיעוט יחסי של משקעים והרבה מאוד ימי שמש במהלך השנה, מקטין אמנם את החשיפה של קירות המבנה החיצוניים ללחות, אלא שבתוך הבית נדמה שאורח החיים הישראלי "מפצה" על כך - והחדרים הרטובים שלנו הם באמת רטובים. הישראלים מתקלחים יותר מהממוצע באירופה ובארה"ב, למשל, ושוטפים את הרצפה עם הרבה יותר מים. המשמעות היא שאיטום של חדרים רטובים - שהוא חשוב תמיד ובכל מקום - חשוב אצלנו עוד יותר. הוא נועד למנוע חדירה של לחות למעטפת החדר, שעלולה להביא עמה צמיחה של עובש ובקטריות אחרות, מעבר של לחות לחדרים הסמוכים והגנה מירבית במקרים של נזילה בצנרת.

טכניקה וטכנולוגיה, שילוב מנצח


לאיכות האיטום אחראים שני מרכיבים עיקריים - ומאחורי שניהם עומד איש מקצוע מיומן והמעודכן.


המרכיב הראשון הוא איכות העבודה - כשמדובר באיטום אי אפשר להיות זריז מדי או לדלג על שלבים; בין אם מדובר בניקוי המשטחים מאבק ומחומרים שומניים לפני יישום חומרי האיטום, ובין אם מדובר בהמתנה עד לייבוש של כל שכבה - לתהליך האיטום חייבים להקדיש זמן.


הפרטים הקטנים בחלק זה של תהליך הבנייה הם בעלי השפעות מרחיקות לכת על איכות הבנייה ועל איכות חייהם של מי שישתמשו במבנה. - נקודות החיבור בין הקירות לרצפה ולתקרה, האיטום מעל לאמבט וסביב איזור הכיור - אלא פרטים שאסור להזניח, ולא כאן המקום לחסוך בזמן או בתשומת לב. הקפדה על כל שלב ויישום מדויק של החומרים לפי הוראות היצרן הם בדיוק המקומות שבהם המקצועיות שלכם עומדת למבחן.


המרכיב השני שקובע את איכות האיטום הם החומרים שבהם תשתמשו. בזכות טכנולוגיות מתקדמות מכל העולם מדף חומרי האיטום מתחדש ללא הרף, ומקצועיות פירושה להישאר מעודכנים ולהכיר את ההיצע המגוון, ואת המטרה שלשמה פותח כל חומר. ניצול נכון של היתרונות של כל מוצר והיכרות עם נקודות החולשה שלו, יבטיחו לכם עבודה יעילה יותר וחסכונית יותר עם תוצאות טובות יותר. במילים אחרות: תוכלו להרוויח יותר - כסף ומוניטין כאחד.

מוצרי האיטום הטובים ביותר, סגור!


המעקב אחר חידושים בתחום האיטום הוא חלק מהעבודה שלנו, בכנען סנטר, ובהתאם לממצאים שלנו אנו מעדכנים את היצע המוצרים שלנו. הגישה הזו נכונה בתחום איטום החדרים הרטובים כמו בכל תחום אחר שאנו מתמחים בו.


אז מה יש לנו להציע לכם נכון לעכשיו? הנה כמה דוגמאות של המותגים המובילים את הענף:


· תרמוקיר מציעה מגוון רחב של מוצרי איטום לחדרים רטובים כמו גם לבריכות ולמטבחים תעשייתיים. אלה כוללים, בין השאר, משחה ביטומנית מהירת התקשרות ומוכנה לשימוש, יריעות איטום גמישות במגוון צורות, חומרים אקריליים וסיליקוניים למילוי ואיטום סדקים ומישקים שונים וחומרי איטום צמנטיים להכנה לשימוש בשטח באמצעות הוספת מים.


· כרמית מיסטר פיקס מציעה גם היא תערובות צנטיות חד רכיביות ודו רכיביות להכנה בשטח, מסטיק אקרילי לאיטום סדקים וקדחי עוגנים וכן תערובת פוליאוריטנית לבנה או אפורה (המתאימה גם לאיטום קירות חיצוניים).


· סיקה, קונצרן עולמי המיוצג בארץ על ידי חברת גילאר, מציע גם הוא מגוון חומרי איטום לחדרים רטובים, ובהם רובה אפוקסית דו רכיבית למילוי מישקים, חומרי איטום בהזרקה והציוד הנדרש ליישומם, חומרים ביטומניים ובהם משחות, פריימרים, ממברנות וחומרים להתזה, טיח צמנטי ותערובות צמנטיות שונות לאיטום, הדבקה ועצירת פריצות מים.


כנען סנטר, מציעה, כאמור, את המוצרים המובילים באיטום חדרים רטובים - וצוות מקצועי המצויד בידע המקיף, העדכני והרחב ביותר בתחום.

למידע נוסף:

עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם

או צרו קשר בטל' 1-700-50-75-75

Commentaires


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page